Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia bielizna damska

Szybka wysyłka najlepszej bielizny

Naszym celem jest, żeby zakupiona u nas bielizna damska jak najszybciej trafiła do klientek. Ponad 7000 modeli odzieży intymnej prezentowanej u nas na stronie jest dostępna w naszym magazynie w Warszawie i dzięki temu możemy zrealizować większość zamówień w ciągu 24 godzin. Dostępność pozostałych produktów waha się od 3 do 10 dni. Przy każdym produkcie zamieszczony jest realny czas potrzebny na wysyłkę. Nasi klienci zawsze wiedzą, jak długo będą czekać na swoją paczkę.


Bielizna już jutro u Ciebie!

Wszystkie modele bielizny dostępne od ręki w naszym magazynie w Warszawie są oznaczone informacją WYSYŁAMY W 24H. Te produkty pakujemy i wysyłamy najszybciej jak się da. Zamówienia złożone do 16:00 są realizowane nawet jeszcze tego samego dnia!

Dowiedz się więcej »

bielizna 24h


Pozostałe czasy dostawy

Część modeli bielizny wymaga kilku dni na przygotowanie i wysyłkę. Zawsze będziesz znać dokładną datę, kiedy możesz spodziewać się paczki. Pod nazwą produktu podajemy realny czas otrzymania przesyłki!

Szybka wysyłka bielizny


Dowiedz się więcej

Jeśli masz wątpliwości dotyczące wysyłki zawsze możesz się z nami skontaktować! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące Twojego zamówienia.

Kontakt »

Informacje bielizna


 

Zobacz również:

Darmowa dostawa od 99zł »
Darmowy zwrot do 100 dni »
Szybka wysyłka »
O nas »
Kontakt »