1. Regular Price 46,00 zł Cena promocyjna 36,99 zł - 20%

    Bye Bra Washing Bag Clear woreczek do prania

    przezroczysty
    Regular Price 46,00 zł Cena promocyjna 36,99 zł - 20%
    Bye Bra Washing Bag Clear woreczek do prania Bye Bra Washing Bag Clear woreczek do prania
  • 1

Woreczki i kule do prania

Aby na dłużej zachować nienaganny wygląd bielizny, warto zaopatrzyć się w woreczki i kule do prania bielizny. Worki do prania są specjalnymi pokrowcami, które chronią wrażliwe i delikatne materiały przed szkodliwym działaniem pralki. Doskonale sprawdza się przy biustonoszach z fiszbinami, satynie, jedwabiu, koronce i innych cienkich materiałach. Taki woreczek ma zapobiegać rozciągnięciu materiału, przedziurawieniu lub zniszczeniu. Jednocześnie jest to rozwiązanie, które chroni bęben pralki przed uszkodzeniami wywołanymi metalowymi elementami bielizny. Wygodne zamknięcie uniemożliwia wypadnięcie ubrań niewielkich rozmiarów ze środka. Woreczek do prania sprawdzi się także do prania pluszaków.

Ekonomiczne rozwiązanie

Woreczki do prania nie generują dodatkowych kosztów oraz śmieci, ponieważ są wielorazowego użytku i będą służyć przez długi czas. Worek na pranie należy zapełnić do ⅔ pojemności, tak aby zostało trochę wolnej przestrzeni. Dzięki temu materiał nie będzie ocierał się o siatkę i nie spowoduje zmechacenia bielizny, a detergent piorący dobrze się wypłuka. Produkt pozwoli zachować dłuższą żywotność tkanin, ich odpowiedni kształt i wygląd. 

Kule do prania

Kule do prania to plastikowe, okrągłe elementy, które zapobiegają plątaniu i zniszczeniu pranej bielizny. Ich okrągły kształt stanowi ochronę przed zdeformowaniem miseczek lub wygięciem i wypadaniem fiszbin. Liczne otwory znajdujące się w kuli pozwalają na swobodny przepływ środków piorących. Kula do prania składa się z dwóch koszyków. Na mniejszą kulę nakłada się biustonosz, natomiast całość wkłada się do większej kuli i zamyka. Takie rozwiązanie pozwala ochronić zarówno bieliznę, jak i pralkę.