Wysyłka bielizny w 24H!

Jako ekskluzywny sklep online z bielizną, posiadamy ponad 7000 produktów w naszym magazynie w Warszawie. Stawiamy sobie za cel, żeby zamówienia jak najszybciej docierały do naszych klientów. Większość produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin, a zamówienia złożone do godziny 16 realizujemy nawet tego samego dnia! 

 

Wszystkie produkty dostępne w naszym magazynie w Polsce oznaczone są informacją WYSYŁAMY W 24H. Na pozostałe trzeba poczekać 3-5 dni. Wciąż się rozwijamy, dodajemy marki i uzupełniamy magazyn, żeby jeszcze szybciej dostarczać Waszą ulubioną bieliznę. Zaelia.pl na stronie każdego produktu zamieszcza REALNY czas potrzebny na wysyłkę.

 

Jeśli masz pytania, chcesz się upewnić kiedy dany produkt do Ciebie dotrze, napisz lub zadzwoń do nas - wiemy, jak ważna jest konsultacja przy wyborze bielizny!

 

Zobacz produkty dostępne 24H »


Szybka wysyłka w 24h z magazynu w Warszawie!

Wszystkie zamówienia oznaczone „wysyłka w 24h” i złożone od poniedziałku do piątku do godziny 16:00 nadajemy jeszcze tego samego dnia!

  • Kurier DHL - dostarczymy do domu lub biura!
  • Paczkomaty InPost / ORLEN paczka - dostarczymy do wygodnego punktu!
  • Wysyłamy z naszego magazynu w Warszawie.

 

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Zobacz opinie o nas!


Kup bieliznę dziś, zapłać za 30 dni

Na zaelia.pl możesz łatwo, szybko i bezpiecznie zrobić zakupy dzięki wielu dostępnym formom płatności. Skorzystaj z płatności odroczonych, błyskawicznych przelewów online czy płatności gotówką przy odbiorze i ciesz się swoją ulubioną bielizną damską!


Dowiedz się więcej 

Jeśli masz wątpliwości dotyczące wysyłki zawsze możesz się z nami skontaktować! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące Twojego zamówienia. 

 

Kontakt »