Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Bielizna erotyczna Baci

Baci to producent bielizny erotycznej, który rozpoczął swoją karierę w 2010 roku w Las Vegas. Od razu bardzo szybko zwrócił na siebie uwagę poprzez luksusowe i bardzo dopracowane zestawy damskiej bielizny erotycznej, która wyróżnia się dodatkowo atrakcyjną ceną. Baci jest pewnego rodzaju prekursorem, który rozsławił trend noszenia seksownej bielizny na co dzień – a nie tylko na noc z partnerem.

Bielizna Baci – produkty dla kobiet w każdym rozmiarze

Bielizna Baci to rozbudowana oferta, w której uwagę przykuwają romantyczne, zwiewne koszulki nocne, a także zmysłowe i drapieżne kostiumy erotyczne (uczennicy, policjantki, pokojówki). Producent zadbał także, aby w jego asortymencie nie zabrakło seksownych majtek i pończoch, czyli niezbędnika kuszącej bielizny. Na uwagę zasługuje także cena kolekcji, która jest dopasowana do każdej kieszeni. Komplety bielizny można nabyć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Dodatkowo Baci to synonim produktów na każdy rozmiar. Poszczególne modele bielizny erotycznej występują w uniwersalnych rozmiarach, a także w specjalnej kolekcji dla puszystych. Producent podkreśla, że seksowny wygląd to nie rozmiar noszonej bielizny, ale jej jakość. Dlatego z produktów Baci będą zadowolone w szczególności kobiety z większym biustem i obszerniejszymi biodrami.

Baci – zmysłowa, modna bielizna

Baci poza wygodą oferowanej bielizny, dba także o to, aby kolekcje były zgodne z obowiązującymi w modzie trendami. Nie brakuje zmysłowych halek, bodystocking czy najpopularniejszych kostiumów dla kobiet. Producent zwraca szczególną uwagę na jakość i detale. Stosuje bezpieczne dla skóry, przylegające i przewiewne tkaniny, które nie krępują ruchów i podkreślają atuty sylwetki. Dzięki temu sprawia, że każda z Pań dobierze nie tylko modną bieliznę, ale przede wszystkim wygodą i komfortową. W naszym sklepie oferujemy m.in. takie produkty Baci, jak:

- seksowne kostiumy,

- bodystocking,

- erotyczne sukienki,

- komplety bielizny,

- koszulki erotyczne,

- pasy do pończoch.